WhatsApp

Nevşehir Raf Filesi

Nevşehir Raf Filesi

Nevsehir Koruma Filesi


Depolama alanlarında yer alan rafların hem boyutları hem de üzerine koyulmakta olan malzemelerin ağırlıkları can güvenli açısından tehlikeli olabilmektedir. Nevsehir Raf koruma filesi, çalışma alanında kolilerin ya da malzemelerin üzerinize düşmesini engeller. Raf fileleri çalışma sahasında bulunan rafların sarsılma ya da herhangi bir deprem sırasında korunaklı bir çalışma alanı sunacaktır.


Raf Güvenlik Filesi


File gözenekleri 4 cm, 10 cm ve 15 cm olarak ayarlanmakta olan ağlar, yüksek oranda dayanıklı naylon iplerle örülmektedir. Rafların üzerine kolay bir şekilde geçirilerek, koli ya da materyallerin sarsılma anında raflarda kalmasına sağlar. %100 naylon olan filelerimiz, uzun süre dayanıklı, çürüme ya da yırtılma gibi durumlar yaşamamanızı sağlayacaktır. Depolama alanınız için istediğiniz boyutlarda imal edilen raf koruma filesi, rafların yüksekliği ve genişliği göz önüne alınarak üretilecektir.


Depo Güvenlik Filesi


Hareketli taşıtlar da dahil olmak üzere fileleri iç ve dış mekanlarda kullanabilir, depolama alanı için uv katkısı sağlanarak üretilen filelerimizin dayanıklılığına güvenebilirsiniz. UV katkısı sayesinde, depo içi ve depo dışı etkilere, yağmur, kar ve rüzgar gibi durumlara son derece dayanıklı naylon ve polyemid ipler kullanılmaktadır.
%100 güvenli ve kaliteli depolama alanı için bizimle iletişime geçerek, dayanıklı güvenlik filelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Yüksek mukavemetli file ve ağ imalatında profesyonel olan firmamız, sizlere güvenli bir depolama alanı sunacaktır.

KOZAKLI GÜVENLİK FİLESİ

KOZAKLI SAHA FİLESİ

KOZAKLI KUŞ FİLESİ

Nevşehir Raf Filesi

Paylaş

Bilgi Talep Formu